50 000 штрафів: як працює автофіксація порушень ПДР під час війни

0
1048
autofix-speed
-->

З початку війни контроль швидкісного режиму було відключено, система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху знову запрацювала з 16 травня.

Лише за два тижні після відновлення роботи системи українським водіям було виписано понад 50 тисяч штрафних квитанцій. Про це повідомляється у Telegram-каналі Патрульної поліції України.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Одразу постало багато питань, де швидко дізнатися про факт фіксації порушення та статус постанови?

Тож, нагадуємо:

✅ На офіційному сайті МВС України — https://bdr.mvs.gov.ua/

✅ В офіційному мобільному додатку МВС — “Штрафи ПДР”

✅ У телеграм-боті “Штрафи ПДР” @ShtrafyPDRbot

За допомогою цих сервісів можна не тільки сплатити штрафи, а й оперативно отримати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. Також в застосунках можна знайти актуальну інформацію про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. Для коректної роботи ресурсів необхідно оновити мобільний додаток “Штрафи ПДР” та додати своє авто.

autofix-speedЗа два роки дії системи фіксації під’єднали 270 стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) та 4 рухомі пристрої контролю у спецавтомобілях “Фантом”. Наразі, з урахуванням воєнного стану, відновлено роботу 128 стаціонарних комплексів у 20 містах та 10 областях. За сприятливих умов буде відновлено тестування системи на такі порушення ПДР як проїзд на заборонний сигнал світлофора, порушення встановленої для транспортних засобів заборони виїзду на смугу зустрічного руху та ін. За весь період функціонування системи винесено понад 4,2 мільйона постанов про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі та сплачено штрафів на суму понад 800 мільйонів гривень.

Під час війни: в Україні хочуть збільшити штрафи за порушення ПДР

Як не потрапити на штраф: чим відрізняються ПДР України та Польщі

Пешеходов уравняли с водителями. В штрафах

Додати коментар