Пального не вистачає, але продажі авто в Україні стрімко зростають

0
1192
продаж авто
-->

Після тривалого спаду на початку війни, у травні продаж нових автівок в Україні зріс більш ніж у 2 рази у порівнянні з квітнем.

Про це повідомляє видання AUTO-Consulting. Згідно з даними, у травні почали активно працювати дилерські мережі і ринок нових легкових автомобілів набирає обертів – реалізовано майже 2,7 тис. автівок, що на 115% більше, ніж у квітні.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Лідером останнього місяця весни стала японська Toyota (+160%), якій вдалося випередити французьку Renault. Значно зросли продажі у BMW (+214%) та Hyundai (+183%), непогані результати демонструють також Volkswagen та Skoda, які практично не мають проблем з логістикою.

продаж автоПід час війни змінилися і пріоритети покупців нових авто. Якщо Toyota Rav4 та Renault Duster – це незмінні лідери з продажу, то у травні до лідерів також увійшли Kia Rio, Skoda Kodiaq та Toyota Yaris Cross.

Проте, все одно показники продажу виявилися на 69% менші, ніж у травні 2021 року. Загальна кількість реалізованих нових автомобілів з початку року становить понад 15,5 тис. авто.

Свіжий рейтинг: визначено найменш надійні сучасні автівки

Найкращим автомобілем року визнано корейський кросовер

Примара імпортозаміщення: під брендом Москвич росія випускатиме китайські авто

Додати коментар