BMW та VW можуть не хвилюватися: заводи в Україні запрацювали на повну потужність

0
1055
Електроконтакт Україна
-->

У березні підприємства BMW та Volkswagen були змушені призупинити роботу через нестачу компонентів, що виробляються в Україні.

ТОВ “Електроконтакт Україна” – виробник кабельних мереж для автомобілів брендів BMW, Porsche, Audi, VW. Материнською компанією є німецька Elektrokontakt GmbH, що входить до концерну Nexans. Компанія має три виробничі підрозділи у Львівській області – у Бродах, Перемишлянах та Золочеві.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

За повідомленням агенції Інтерфакс-Україна, робота всі три виробничих майданчики повернулися до роботи зі 100% завантаженням.

Електроконтакт Україна«Протягом першого кварталу нашим пріоритетом була безпека команд, які працювали над нашим бізнесом «Автомобільні джгути» в Західній Україні. Наші об’єкти продовжували працювати на понад 85% своєї номінальної потужності, і тепер бізнес повернувся до нормального режиму, що чудово у контексті війни. Наразі ми можемо сподіватися лише на якнайшвидше припинення бойових дій і повернення до дипломатії в країні”, – цитується генеральний директор Nexans у фінансовому звіті компанії за перший квартал 2022 року.

Возле BMW и Tesla взорвали гранату: кто лучше выдержал атаку

В полном составе: Volkswagen обновил кроссовер на базе Golf

Главное — не дышать: BMW осваивает новый вид топлива

Додати коментар