Поліція роздає водіям повістки на блокпостах та АЗС

0
1993
повістки на блокпостах
-->

У Міністерстві внутрішніх справ України розповіли, навіщо повістки до військкомату вручають просто на вулицях та блокпостах.

В ефірі національного марафону українських телеканалів голова МВС Денис Монастирський пояснив, що вручення повісток правоохоронці роблять на прохання військових.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

В Україні понад три мільйони військовозобов’язаних громадян стоять на військовому обліку не за місцем проживання. Тому поліція може роздавати повістки на вулицях, блокпостах, АЗС та пляжах – це не порушує чинне законодавство і потрібно для того, щоб забезпечити постанову на військовий облік військовозобов’язаних.

повістки на блокпостах“Я вважаю, що мобілізація — це справа кожного громадянина, вона має здійснюватися добровільно. І це питання, яке має бути вирішено найближчим часом, і насамперед це має бути позицією самих громадян, які мають стати на військовий облік”, — підкреслив Монастирський.

Він також заявив, що Володимир Зеленський “дуже чітко” висловив свою позицію щодо того, що жодних проблем у переміщенні військовозобов’язаних областями України не має бути, тому постанова на військовий облік має бути свідомою позицією кожного громадянина призовного віку.

У Києві знову посилюють контроль на блокпостах: у чому причина

Що ллють на українських АЗС під виглядом А-92

Що ллють на українських АЗС під виглядом А-92

Додати коментар