Будуть їздити на баранках: росія залишається без шин

0
1038
Nokian Tyres
-->

Фінський виробник шин Nokian Tyres покидає ринок росії попри те, що 80% ii шин для легкових автомобілів вироблялися у країні-агресорі.

Про це повідомила прес-служба компанії: “Рада директорів Nokian Tyres прийняла рішення про вихід з російського ринку. У зв’язку з війною в Україні та подальшим посиленням санкцій для Nokian Tyres plc більше недоцільно продовжувати діяльність у росії. Підготовка до виходу розпочнеться негайно, і компанія оцінить різні варіанти виходу”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Надалі фінський виробник шин буде “вибудовувати Nokian Tyres без присутності в росії та зосередиться на можливостях зростання на інших основних ринках”. Зокрема, компанія вже нарощує потужності на своїх заводах у Фінляндії та США, а також інвестувала в нові потужності в Європі.

Nokian TyresНагадаємо, що Nokian Tyres почала роботу на російському ринку 17 років тому. У 2021 році близько 80% шин компанії для легкових автомобілів було вироблено в росії. Раніше про рішення залишити російський ринок оголосили Bridgestone, Continental, Michelin, Pirelli та Yokohama.

Дорожчають та закінчуються: росіяни кинулися скуповувати автомобільні шини

Три причины регулярно проверять давление в шинах

Краткий ликбез: что можно узнать о шинах по этикетке Евросоюза

Додати коментар