Дорожчають та закінчуються: росіяни кинулися скуповувати автомобільні шини

0
1463
Шини
-->

Після виходу з росії більшості виробників шин виникнення дефіциту якісних шин – лише питання часу. Фінська компанія Nokian, яка поки залишається на російському ринку, навряд чи самостійно розв’яже цю проблему.

За повідомленням сайту Autonews, росіяни кинулися скуповувати автомобільні шини, поки вони є в продажу. Особливо високий попит на моделі брендів, які залишаюсь російський ринок – Bridgestone, Continental, Michelin, Pirelli, Yokohama. За останні тижні попит на літні шини у рф зріс у 2,2 раза у порівнянні з березнем минулого року, а на зимові – на 56%.

шиниУ ряді інтернет-магазинів зазначили, що шини ходових розмірів вже закінчуються. Найпопулярнішими є 17-дюймові літні шини – їх купують у 2,4 раза частіше. Попит на гуму діаметром 15 і 16 дюймів підскочив у 2,1 раза. Така ситуація спровокувала зростання цін За місяць вони вже подорожчали на 10-30%, і це не межа.

Оскільки запаси на складах зменшуються, ціни на шини продовжать зростати. З великих світових виробників шин своє підприємство в росії залишила тільки компанія Nokian Tyres.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Michelin, Bridgestone, Continental: росію покидають шинні гіганти

Росія висунула ультиматум світовому автопрому

45 000 співробітників: Renault позбавляється АвтоВАЗу

Додати коментар