Citroen відмовився від мінівенів на користь кросоверів

0
1146
Grand C4 SpaceTourer
-->

Останній екземпляр MPV французької марки Grand C4 SpaceTourer зійде з конвеєра іспанського заводу Stellantis у липні поточного року. Vjltkm більше недоступна для замовлення в Європі.

Бренд Citroen був присутній в сегменті MPV протягом 28 років – за цей період було реалізовано близько 4,5 млн мінівенів, компактвенів та мікровенів.

Новини, тест-драйви, огляди: підписуйтесь на наш Telegram-канал

Grand C4 SpaceTourer
Citroen Grand C4 SpaceTourer

Першою моделлю в цьому сегменті став у 1994 році Citroen Evasion. У 2002 році прийшов мінівен Citroen C8, який продавався до середини 2014 року. Також з 1998 по 2012 роки випускався компактвен Xsara Picasso, продажі якого склали 1,76 млн машин.

Grand C4 SpaceTourer Популярністю користувався також Citroen C4 Picasso першого покоління та «розтягнутої» версії Grand C4 Picasso (2006-2013) роки. Друге покоління мінівена отримало нові імена – Citroen C4 SpaceTourer та Citroen Grand C4 SpaceTourer. Але багато клієнтів тепер пересідають з MPV на автомобілі сегмента SUV. Тому останній екземпляр Grand C4 Picasso зійде з конвеєра іспанського заводу Stellantis у липні поточного року. Наразі дилери вже не приймають замовлення на цю модель.

Grand C4 SpaceTourer У 2009-2019 роках на ринку був присутній також мікровен Citroen C3 Picasso, на зміну якому прийшов схожий за розмірами паркетник C3 Aircross. Проте, у компанії заявили, що виробництво пасажирських версій комерційних моделей Citroen e-Berlingo та мікроавтобусів e-SpaceTourer буде продовжено.

Четвертий за величиною автовиробник у світі зупинив виробництво у росії

Менше у 16,5 раза: війна обвалила автомобільний ринок Україні

Російський автопром виявився абсолютно залежним від НАТО. Наскільки саме

Додати коментар