Дайте зігрітися! Tesla відмовилася заряджатися за невеликого морозу

0
1339
Tesla Model S freezing
-->

Преміальний седан Tesla Model S зіпсував своєму власнику Різдво, бо не спромігся зарядитися за температури всього 7 градусів нижче нуля.

Про це повідомляє автомобільний портал Carscoops. Користувач TikTok, на ім’я Domnatishow опублікував коротке відео, в якому поскаржився, що його Tesla не заряджається навіть за невеликого морозу. Цей опис “трагедії” отримав вже понад 10 000 коментарів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

@domnatishow

#shaq #shaquilleoneal #video #face #cellphone #phone #phones #nba #basketball #lakers #fan #fans #sports #espn #barstoolsports #funny #lol #haha #sexy #thick #guys #dance #celeb #celebs #celebrity #celebrities #famous #viral #tmz

♬ original sound – Domenick Nati

Намагаючись поповнити заряд автомобіля на станції Tesla, автомобіліст слідував інструкції, згідно з якою необхідно прогріти батарею, щоб процес заряджання йшов швидше, але це не спрацювало. Водій провів на станції близько двох годин, але рівень заряду акумулятора продовжував триматися на позначці 19 миль (близько 30 км) можливого пробігу – і це за температури всього -7°C.

За словами Domnatishow, він також пробував заряджатися вдома, щоб виключити помилку станції Supercharger. Після того, як через 15 годин Tesla все ще не зарядилася, власник був вимушений скасувати свої плани на різдвяну відпустку.

Tesla Model S freezingХоча ця проблема, швидше за все, стосується конкретного седана, нещодавно норвезькі власники електромобілів Tesla жалілися Ілону маску, що їхні машини не хочуть заводитись на морозі та навіть погрожували оголосити голодування. Заради справедливості зауважимо, що мороз впливає й автомобілі з ДВЗ – в них, наприклад, можуть примерзати бензопомпи або механічні деталі. Але це слабка втіха для власників електромобілів.

Власники електрокарів Tesla оголошують голодування. Жаліються Ілону Маску

В Україні стартує виробництво першого електромобіля ЛуАЗ

Пращура Tesla знайшли у Запоріжжі

Додати коментар