99 мільйонів тугриків: у Монголії випустили перший кросовер

0
609
Bars Motors Mozo
-->

Перший монгольський кросовер Mozo надійде у продаж вже у листопаді. Випускатиме модель автоскладальне підприємство на околицях міста Улан-Батор.

Про це повідомляє прес-служба компанії-виробника Bars Motors. Зазначається, що Mozo – скорочення монгольського словосполучення “монгол зон олон” – монгольський народ.

Bars Motors MozoПопри те, що автомобіль подається як монгольський, насправді він китайський – аналог кросовера Zotye T500, який дебютував на Шанхайському автосалоні ще у 2017 році.

Bars Motors MozoШвидше за все деталі паркетника будуть вироблятися на rbnfqcmrjve заводі Zotye в Чунціні, а в Монголії – великовузлове складання. Підприємство планує збирати на рік не більше 2 500 машин, проте обіцяє стати одним з найтехнологічніших у Монголії.

Bars Motors MozoУ монгольській версії він оснащений бензиновим двигуном турбованим об’ємом 1,5 літра потужністю 156 к.с., який працює з п’ятиступеневою механічною коробкою передач або шестиступеневим “автоматом”. Буде також й гібридна модифікація.

Bars Motors MozoДо початку випуску машини випробовувалися в різних кліматичних умовах Монголії – на асфальті та бездоріжжі. Замовити Mozo можна буде з 1 листопада, а 22-го кросовер поступить у продаж. Бензинова версія оцінена у 99 мільйонів тугриків ($29,5 тис.), за гібрид доведеться викласти 129 млн ($38,4 тис.).

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

Представлено найрозкішніший Duster. Оголошено ціну

Skoda представила яскравий позашляховик потужністю 300 к.с.

Додати коментар