Армія Сполучених Штатів переходить на електромобілі

0
531
Canoo LTV USA
-->

Американська армія випробовує першу у світі повністю електричну тактичну машину (LTV) від каліфорнійської компанії Canoo.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Модульний електромобіль Light Tactical Vehicle (LTV) для армії США, договір про розробку якого підписано в липні цього року, випробується на відповідність вимогам військового класу.

Canoo LTV USAЕлектричний легкий тактичний автомобіль LTV є модернізацією представленого раніше “цивільного” пікапа. Від нього зовні новинка відрізняється дводверною кабіною, збільшеним кліренсом та позашляховою гумою на 32 дюйми. Також військовий пікап отримав модифікований передній бампер з захисною сталевою накладкою та нову вантажну платформу. Крім того, в конструкції Canoo LTV є компоненти з вуглецевого кевлару, які посилюють міцність та знижують вагу.

Canoo LTV USAМашина з електродвигуном, потужність якого збільшили з 507 (373 кВт) до 608 к.с. (447 кВт), здатна перевозити вантаж до 800 кг на дальність 322 кілометри без підзаряджання. Є також повнопривідна трансмісія та підвіска з пневматичними пружинами.

Canoo LTV USAМодульна система кріплення Canoo має різноманітні типи кріплень, включаючи стелажі, пандуси, ящики для зберігання, намети або тактичні системи.

В Україні створено безпілотний бронеавтомобіль для ЗСУ

В Україні стартувало виробництво плавучих всюдиходів Tornado

Складають списки: у кого заберуть авто на потреби ЗСУ

Додати коментар