В Україні створено безпілотний бронеавтомобіль для ЗСУ

0
636
Безпілотний KRAZ Spartan
-->

Розроблений Кременчуцьким автозаводом автономний бронеавтомобіль виконуватиме завдання по ліквідації живої сили та техніки ворога, а також перевозити різні вантажі – від боєприпасів до медикаментів.

Про це повідомляє Автоцентр. Проєкт “Безпілотний автомобіль КрАЗ” почали ще у 2016 році спільно з компанією “Інфоком Лтд” із Запоріжжя, яка вже має досвід створення прототипу ZAZ Lanos з системою автономного керування Pilotdrive. В рамках цієї розробки АвтоКрАЗ свого часу провела на заводському полігоні ходові випробування дистанційно керованого бронеавтомобіля “Спартан”.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Безпілотний KRAZ SpartanНовий, безпілотний варіант бронеавтомобіля оснащено цілим набором різних датчиків. Крім того, є камера з круговим оглядом на 360 градусів і далекомір. Машина також укомплектована місткісним датчиком, що дозволяє побачити людину на відстані до 18 метрів.

Безпілотний KRAZ SpartanСистема автономного керування Pilotdrive дозволяє бронеавтомобілю орієнтуватися на дорозі й розпізнавати різні перешкоди – як мобільні, так і стаціонарні. Для запам’ятовування конкретного маршруту безпілотник обладнаний програмним комплексом SmartDrive c режимом навчання в режимі онлайн Teach – inDrive. Усі координати дотримання повідомляються у базу даних через GPS.

До того ж керувати машиною можна дистанційно – за допомогою планшета, по цифрових радіоканалах WiFi/Wimax. При цьому далекобійність роботи сягає від 10 до 50 км. Безпілотний бронеавтомобіль КрАЗ Спартан може знищувати техніку і живу силу противника та перевозити різні вантажі – від боєприпасів до медикаментів.

Вбивця дронів: Toyota Land Cruiser перетворили на 6-колісний броньовик

В Україні стартувало виробництво плавучих всюдиходів Tornado

Складають списки: у кого заберуть авто на потреби ЗСУ

Додати коментар