Дуже багато імпортних деталей: АвтоВАЗ назавжди попрощався з Lada X-Ray

0
495
Lada X-Ray
-->

Найбільший російський автовиробник АвтоВАЗ більше ніколи не буде випускати хетчбек Lada X-Ray, який фактично є різновидом моделі Renault Sandero.

Волзький автомобільний завод не відновлюватиме випуск моделі X-Ray, яку створено на платформі Renault. Для випуску цього “піднесеного” хетчбека потрібно занадто багато компонентів, постачання яких зараз заблоковано. Про це повідомив голова АвтоВАЗу Максим Соколов.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

“Відповім коротко – ніколи. Ми не плануємо відновлювати його виробництво, оскільки надто великий комплект автокомпонентів, який використовується в даному автомобілі, заблокований сьогодні для постачання”, — заявив він на Східному економічному форумі.

Lada X-RayНагадаємо, що хетчбек Lada X-Ray створений у 2015-му на платформі B0 альянсу Renault-Nissan і фактично є різновидом моделі Renault Sandero. У 2018 році з’явився піднятий хетчбек XRAY Cross. З усіх автомобілів АвтоВАЗу саме ця модель найменш локалізована. Виробництво Іксрея було зупинено ще навесні через нестачу імпортних компонентів.

Зараз Волзький автозавод випускає лише моделі Лада Гранта та Нива Legend у спрощених версіях. Але при цьому сподівається створити власний кросовер на базі Лада Веста. “Це буде новий сучасний кросовер – найпопулярніша, мабуть, сьогодні серед автолюбителів версія”, – пояснив Соколов.

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Пиво «Волга», труси «Чайка»: ГАЗ змінює гендерну орієнтацію

Минуле тисячоліття: УАЗ розпочав продаж автомобілів з двигунами Євро-0

Додати коментар