Вже у вересні: Нафтогаз відкриває перші заправки під власним брендом

0
546
АЗК Нафтогаз
-->

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” розпочинає пілотний запуск автозаправних комплексів (АЗК) мережі Glusco під власною торговою маркою U.GO.

Перша черга з 30 АЗК почне працювати у Києві та області вже у вересні, решта – за результатами узгодження усіх необхідних юридичних процедур з Агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Нагадаємо, що в травні цього року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про передачу арештованого в рамках кримінального провадження майна ТОВ “ГЛУСКО УКРАЇНА” та ТОВ “ГЛУСКО РІТЕЙЛ” в управління ТОВ “Нафтогаз Ойл Трейдинг” з метою запобігання ризику виникнення надзвичайної ситуації в енергетичній сфері, а саме дефіциту бензину та дизельного палива.

Загалом у розпорядження ТОВ “Нафтогаз Ойл Трейдинг” передано 172 об’єкти. Серед них 126 будівель АЗС, недобудови, земельні ділянки та майно, розташоване в різних регіонах України, в тому числі на тимчасово окупованих територіях та в зоні бойових дій.

АЗС gluscoТоді ж голова правління “Нафтогазу” Юрій Вітренко заявив, що “існує певна недовіра до приватних великих мереж АЗС” – через можливі змови, що призводять до завищення цін. Та наголосив, що “державний гравець із суттєвою часткою ринку” дасть можливість споживачам купувати пальне за справедливою конкурентною ціною.

За словами директора ТОВ “Нафтогаз Ойл Трейдинг” Володимира Бичкова, створення державної мережі АЗК дозволить якомога швидше відновити роботу арештованих активів, працевлаштувати людей та сплачувати податки й збори до бюджету України.

Щоб стримати ціни на пальне: в Україні створюється державна мережа АЗС

В Україні катастрофічна ситуація з якістю пального: де безпечно заправлятися

Пального стане більше чи менше? Суд заарештував величезну мережу АЗС

Додати коментар