Пиво “Волга”, труси “Чайка”: ГАЗ змінює гендерну орієнтацію

0
1761
ГАЗ-21 Волга
-->

Здобувши нищівну перемогу на фронтах імпортозаміщення, Горьківський автозавод вирішив створити свій власний всесвіт.

Горьківський автозавод подав заявку на реєстрацію товарних знаків “Чайка” та “Волга-21”, які вже давно не випускаються. Про це повідомляє сайт Autonews. Реєстрація товарних знаків дозволить ГАЗу випускати широку лінійку продукції під знаменитими брендами.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Заявлений перелік товарів досить широкий: мачете, гайкові ключі, запальнички, амулети, монети, годинники та затискачі для краваток, календарі, ранці, подушки для підтримки голови немовлят, подушечки для кімнатних тварин, горщики для квітів та пивні кухлі, качалки для тіста, ганчірки для прибирання, гамаки, простирадла, бандани, труси, шуби, килимки для занять йогою та інше.

ГАЗ-13 Чайка
ГАЗ-13 “Чайка”

За словами прес-служби Горьківського автозаводу, ці товари можна буде придбати на маркетплейсах, виставках, де демонструватиметься “сучасні розробки автомобільної техніки”.

Ford Mainline
Ford Mainline, який, ймовірно, став зразком для ГАЗ-21 “Волга”.

До речі, про автівки – а де вони? “Волга” не випускається з 2010 року, “Чайка” – з минулого тисячоліття. Щоправда, міністр промисловості рф обмовився щодо планів відродження “Побєди”, але далі розмов справа не пішла. Нехай для початку освоять кріплення емблем “Москвича” на капоти китайських машин. Або іранських…

Верхом на крані: як росіяни ЗРК Панцир по морю тягали

Фатальна помилка Ілона Маска

BMW вводить абонплату за підігрів сидінь

Додати коментар