Електричний позашляховик за $4000: представлено двоколісний Hummer

0
844
GMC Hummer All-Wheel-Drive e-Bike
-->

Автогігант General Motors поповнив лінійку моделі GMC Hummer EV дивовижним електровелосипедом з системою повного приводу та позашляховими режимами їзди.

Екстравагантний GMC Hummer All-Wheel-Drive e-Bike розроблено у співпраці з виробником електровелосипедів Recon Power Bikes. Як і всі Хаммери електробайк повнопривідний – на кожному з коліс встановлено електромотор з піковою потужністю 1,6 к.с. (1,2 кВт).

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

GMC Hummer All-Wheel-Drive e-BikeЦього достатньо, щоб розігнатися до 45 км/год. Новий Hummer отримав батарею місткістю 1 кВт∙год, але запас ходу поки що не розголошується. Але батарею можна від’єднати для підзарядки поза велосипедом. Відзначимо також жорстку раму, позашляхові шини та потужні чотирипоршневі гідравлічні дискові гальма.

GMC Hummer All-Wheel-Drive e-BikeЕлектровелосипед має кілька режимів їзди.У режимі Traction активується лише передній двигун, у режимі Cruise активується лише задній двигун. Обидва двигуни активуються одночасно в “режимі адреналіну” для справжнього повного приводу.

Що стосується ціни та доступності, то повнопривідний електробайк набагато дешевший, ніж позашляховик GMC Hummer EV Edition 1 – всього 3999 доларів США. Вже незабаром велосипед буде доступний у дилерських центрах GMC.

Додати коментар