Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

0
2904
АвтоВАЗ Іжевськ
-->

Завод АвтоВАЗ в Іжевську не випускає Lada Vesta вже 5 місяців, а висококваліфіковані фахівці фарбують стіни, стрижуть траву та збирають сміття.

Робітники “ІжАвто” надіслали відкритого листа до президента росії путіна. І звинуватили у своїх бідах компанію Renault, яка здійснила “фактично диверсію”.

lada vesta“Сьогодні на Іжевському автозаводі складається вкрай негативна ситуація. Ми знаходимося у простої вже понад 5 місяців. Для виживання колективу використовується федеральна програма підтримки – тимчасові роботи. Висококваліфіковані фахівці фарбують стіни, стрижуть траву, збирають сміття, – пишуть розлючені робітники – Запустити автозавод не можна через відсутність компонентів для випуску Lada Vesta. На сьогодні російського у найкращому російському автомобілі – лише 40%. Все інше привозилося з-за кордону. Цей автомобіль випускається з 2015 року, а рівень локалізації залишився як на момент запуску. Ми вважаємо, що саме французькі власники заводу здійснили фактично диверсію і через це конвеєр не функціонує”.

Дісталося і керівництву АвтоВАЗу, яке хоче перенести виробництво Vesta на головний завод у Тольятті, що призведе до скорочення 70% персоналу на підприємстві в Іжевську. “Виходить, що вище керівництво “АвтоВАЗу” йде на свідомий обман. Вони збираються забрати нашу Весту, вивезти обладнання, а нам залишити обіцянку виробляти електричний Ларгус, який сьогодні існує лише на папері”.

яка сумна новинаЖодних причинно-наслідкових зв’язків у катастрофічному стані рідного підприємства працівники ІжАвто не вбачають. Яка сумна новина 🙁

Пиво «Волга», труси «Чайка»: ГАЗ змінює гендерну орієнтацію

Улюбленці злодіїв: які машини викрадають найчастіше

Режим теплого чоловіка: жіночий «Жук» надійшов у продаж

Додати коментар