Режим теплого чоловіка: жіночий “Жук” надійшов у продаж

0
1227
ORA Ballet Cat
-->

У Китаї розпочався продаж електрокара ORA Ballet Cat, створеного спеціально для жінок. Зовні новинка дуже нагадує класичний Volkswagen Beetle та має низку дивовижних опцій.

Коли в травні цього року було оголошено про початок випуску цієї моделі, Volkswagen навіть збирався подати до суду на компанію Great Wall, яка володіє брендом ORA. Але величезним зусиллям волі стримався і не став псувати відносини з “китайськими партнерами”.

ORA Ballet CatЗа своїми розмірами “Балетний кіт” більше за класичного Volkswagen Beetle, до того ж це електромобіль з силовою установкою потужністю 171 к.с. (250 Н∙м). З акумуляторами на 49,9 чи 60,5 кВт∙год дальність ходу сягає 401 чи 500 км (за китайським циклом CLTC). Максимальна швидкість – 155 км/год.

ORA Ballet CatСалон теж виконано у ретро-стилі, але він технологічний – великий екран мультимедійної системи з десятьма динаміками, бездротова зарядка, система автоматичного паркування та, головне, спеціальне відділення для зберігання косметики в центральному тунелі.

Great WallОсобливістю ORA Ballet Cat є чітка ґендерна орієнтація: творці моделі наголошують, що вона створена виключно для жінок. І всіляко це підкреслюють. Зокрема, тут є “жіночий режим керування”, який включає автоматичний круїз-контроль для підтримування додаткової дистанції до автомобіля, що йде попереду. Також є “селфі-камери”, які знімають водія під час руху.

ORA Ballet CatАле найдивовижніша функція – це “Режим теплого чоловіка”. Він розроблений для зменшення дискомфорту під час “критичних днів” у жінок: заявлено, що тепло від обігріву крісел цілюще впливатиме на нижню частину тіла та зменшуватиме біль.

Пропонується ORA Ballet Cat у чотирьох комплектаціях, теж цікавих: “Аліса в Країні чудес”, “Лускунчик”, “Спляча красуня” та “Лебедине озеро”. Ціна моделі в початковій комплектації складає 193 тисяч юанів ($29 тис), топова версія оцінюється у 223 тисячі юанів ($33 тис).

BMW вводить абонплату за підігрів сидінь

Монголія починає випуск електромобілів, росія клепає 8-клапанні двигуни

Водії позашляховиків мають платити більше за інших при порушеннях. Якого біса?

Додати коментар