Російські автосервіси жаліються на видалення програм західними виробниками

0
284
rus service
-->

У росії через санкції почали відключати обладнання автосервісів. Тепер вони ризикують не просто залишитися без оновлення програмного забезпечення, але й втратити вже встановлені програми.

За повідомленням російської преси, після 25 вересня, коли набули чинності чергові європейські санкції щодо росії, західні виробники діагностичного обладнання для автосервісів стали дистанційно видаляти програмне забезпечення.

За словами члена правління спілки автосервісів росії Іллі Плісова, це стосується постачальників універсального обладнання, яке підходить для діагностики різних марок. Підключення до інтернету потрібне для того, щоб програмне забезпечення регулярно оновлювалося.

rus serviceОднак тепер програми не просто не оновлюються, а й видаляються виробниками обладнання, якщо автосервіс вчасно не відключив пристрій від інтернету. За його словами, ті, хто не встиг цього зробити, змушені шукати способи перевстановлення ПЗ через VPN або якимось іншим обхідним шляхом.

Віцепрезидент асоціації російські автомобільні дилери В’ячеслав Жигалов також визнав, що чув від колег про випадки видалення ПЗ з обладнання вже на офіційних сервісних центрах автомобільних марок – ця проблема торкнулася абсолютно всіх брендів, що пішли з росії, але чим дорожчий і складніший автомобіль, тим більший ризик виникнення з ним нерозв’язних проблем.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Оце так несподіванка: Євросоюз перестав пускати росіян на особистих авто

росія залишилась без японських авто: нових та вживаних

Через росіян: Молдову залишили без Мерседесів

Додати коментар