У гонитві за BMW: перші фото нового флагмана Chery

0
1351
Chery Tiggo 9
-->

З’явилися перші шпигунські фотографії найбільшого кросовера Chery без камуфляжного клаптя. Виробництво новинки розпочнеться вже у 2023 році.

Перше, що впадає у вічі на цих фото – величезна решітка радіатора. Виявляється, у сучасного дизайну машин BMW є не тільки критики, а й послідовники. Знаменитий “гриль” Jeep виглядає вже архаїкою.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Ідея для впізнаваності бренду цікава – класичні обводи Porsche визначаються оком лише на невеликій відстані, а величезні радіаторні грати можна розпізнати за кілометр. І достатньо вміти рахувати лише до двох: дві “ніздрі” – це BMW, одна “ніздря” – це Chery.

Chery Tiggo 9Втім у профіль майбутній Chery Tiggo 9 нагадує ще Range Rover Velar – віконна лінія, що звужується до корми, а також завалені стійки заднього скла та приховані дверні ручки. І не забуваємо, що Chery володіє половиною спільного підприємства з Jaguar Land Rover в Китаї, а сучасні платформи сімейства Tiggo та інших моделей розроблялися за участю британських інженерів.

Chery Tiggo 9За попередніми даними, габарити новинки складуть 4780х1920х1700 міліметрів при довжині колісної бази 2,8 метра. Планується випустити модифікації з п’яти- та семимісним салоном. П’ятимісна комплектація отримає передній привід і дволітрову бензинову “турбочетвірку” потужністю 254 к.с., що працює спільно з семиступеневим “роботом”. Семимісна версія додатково отримає систему повного приводу. Очікуються й гібридні силові установки.

Chery Tiggo 9У Китаї продажі нового флагманського кросовера Chery новий SUV стартують наступного року. Після цього модель відправлять на експорт – ймовірно кросовер з’явиться і в Україні.

Незабаром в Україні: Chery презентував кросовер за $10 тисяч

Лише $12 500: популярний Chery QQ повернувся у вигляді електромобіля

Дешевше Дастера: Subaru випустила кросовер розміром із Таврію

Додати коментар