За жодні гроші: у Великій Британії 4 місяці не можуть продати останню Ниву

0
11938
Lada Niva
-->

Попри суттєву знижку британці не квапляться купувати “останню незареєстровану” Lada Niva, яку було ввезено до Сполученого Королівства ще рік тому.

Як повідомляє сайт Motor, тридверну Lada Niva Bronto у січні минулого року привіз до Великої Британії приватний імпортер. Це остання незареєстрована у країні Нива – через запровадження антиросійських санкцій постачання нових партій машин було зупинено ще на початку 2022 року.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Lada NivaАвтомобіль виставлений на аукціон eBay ще 4 місяці тому – у листопаді минулого року. Спочатку власник збирався виручити за машину з 1,7-літровим 83-сильним двигуном родом із 1970-х років щонайменше 22 342 фунти стерлінгів (близько $27 000).

Lada NivaЗгодом ціну було зменшено до 16 999 фунтів стерлінгів ($20 300). Але попри суттєву знижку на цей час ніхто не виявив бажання придбати цей лот.

Lada NivaКумедно, що на сайті власника автомобіля lada4x4.co.uk вказано, що він є “незалежним імпортером Lada Niva”, і на цій же сторінці йдеться про підтримку благодійного фонду для України. Це вже нагадує роман “1984” Орвела.

Не виправдав сподівань: росіяни відмовляються купувати новий Москвич

Дихайте глибше: росія переходить на Євро-0

Робітники АвтоВАЗу поскаржилися путіну на диверсію Renault

Додати коментар