Honda приготувала новий CR-V з витратою палива 1,6 л/100 км

0
2463
Honda CR-V PHEV
-->

Кросовер Honda CR-V шостого покоління, який дебютував два місяці тому, отримає інноваційну силову установку.

Про це повідомляється на сайті Autohome. На старті продажів новий CR-V було запропоновано у двох модифікаціях: базовий кросовер зберіг турбомотор 1.5 у зв’язці з варіатором, у звичайного гібрида – силова установка на основі “атмосферника” 2.0, яка не вимагає заряджання від розетки.

Згодом Honda приготувала більш економічний гібрид, що заряджається — саме цю версію розсекретив китайський Мінпромторг. Кросовер Honda CR-V PHEV у новому поколінні отримаю модернізовану силову установку i-MMD на основі атмосферного 2,0-літрового двигуна.

Honda CR-V PHEVВіддачу мотора збільшено зі 146 до 150 кінських сил, електродвигун розвиватиме ті ж 184 кінські сили. Зросте й загальна ефективність системи зросте – витрата палива за циклом WLTC скоротиться з 1,84 до 1,61 літра пального на 100 кілометрів, а максимальна швидкість підвищиться зі 160 до 193 кілометрів на годину. Місткість тягової батареї та запас ходу без активації ДВЗ не вказані, але попередник міг проїжджати на електротязі до 65 кілометрів (WLTC).

Дебют надекономічного Honda CR-V PHEV відбудеться до кінця осені – напевно у Китаї. Аналогічну силову установку мають отримати європейські версії кросовера.

Honda заявила, что покупателей электромобилей меньше, чем все думают

Настоящих буйных мало: насколько хороша Honda HR-V Sport

 

Honda заявила, что покупателей электромобилей меньше, чем все думают

Додати коментар