IKEA-мобіль: електрокар за $10 тисяч поставлятимуть клієнтам у вигляді конструктора

0
569
Luvly
-->

Шведська компанія Scandi починає випуск мікрокара Luvly O, який будуть збирати самі покупці. Всі деталі доставлятимуться клієнтам у коробках за аналогією із продукцією IKEA.

Очолювана ветераном автомобільної індустрії Хоканом Лутцем фірма розробила електричний мікрокар Luvly О з використанням сендвіч-композитного шасі. Це робить його дешевшим у виготовленні ніж традиційний автомобіль, а також дає змогу відправляти автівку клієнтам у вигляді посилки з деталями.

Luvly

Електромобіль довжиною 2700 мм має у салоні два крісла, об’єм багажного відділення становить 267 літрів. Важить мікрокар трохи більше ніж 450 кілограмів. В компанії стверджують, що людині зростом 1,93 метра буде в ньому досить комфортно. До того ж не буде проблем з паркуванням.

Luvly

Функцію інформаційно-розважальної системи виконує смартфон водія. Також є фірмовий мобільний застосунок для управління функціями салону, контролю параметрів автомобіля та оновлення прошивки.

Електрокар здатний розвинути швидкість до 90 км/год, а два акумулятори забезпечують близько 100 кілометрів запасу ходу без підзаряджання. За словами автовиробника, цього більш ніж достатньо для мешканця мегаполіса – середньостатистичний європеєць проїжджає на автомобілі 33 км на день, перевозячи по місту одну-дві людини. Відмітимо важливу деталь – батареї можна знімати та заряджати їх вдома або в офісі.

Luvly

Початкова стартова ціна Luvly O становить 10 тисяч євро. На офіційному сайті компанії вже відкрито попереднє замовлення. Автівка-конструктор стане головним конкурентом електричних мікрокарів Citroën Ami та Renault Twizy.

Розміром із Таврію: представлено електромобіль ціною $10 тисяч

30 євро в місяць: презентовано новий Citroen My Ami Pop

Дорога економія: названо головну проблему електромобілів

Додати коментар