30 євро в місяць: презентовано новий Citroen My Ami Pop

0
948
Новий CITROЁN My Ami Pop
-->

Задуманий як альтернатива 2- і 3-колісному транспорту (безпечніший), і громадському транспорту (зручніший), Citroen Ami – це ультракомпактний та яскравий електрокар для пересування у місті.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Нова “спортивна” версія Citroen Ami з характерною графікою та заднім спойлером буде сприяти ще більшому зростанню популярності електромобіля, як повноцінного соціального явища; адже з моменту запуску моделі, у Європі вже продано понад 43 000 екземплярів моделі.

Електромобіль Citroen My Ami Pop зберігає всі особливості зовнішності оригінальної моделі Ami та одночасно додає власні характерні деталі: чотири декоративні накладки-ковпаки на колісні диски, чорна графічна смуга під лобовим склом, накладки переднього та заднього бамперів, задній спойлер, дві декоративні наліпки на задніх стійках даху, дві декоративні наліпки та дверцятах та порогах кузова.

Новий CITROЁN My Ami Pop

Французький електрокар отримав новий селектор вибору напрямку руху, що встановлений на центральній консолі – так вдалося покращити ергономіку салону. Тепер усі елементи керування наочні та легші для розуміння й вибору потрібного положення. Окрім кнопок «R-N-D», водій та пасажир легко знайдуть USB-порт, кнопки керування вентиляцією та підігрівом, кнопку попередження про небезпеку у вигляді червоного трикутника (мерехтливий аварійний сигнал).

Для додаткової інформації або розваг запропоновано фірмовий додаток, який перетворює смартфон на інформаційну панель зі швидким доступом до найбільш необхідних функцій: навігація, музика та радіо, телефонні дзвінки. Для керування додатком передбачена кнопка “Citroen Switch” на кермі, тож водій може постійно стежити за дорогою та керувати безпечно.

Новий CITROЁN My Ami Pop

Завдяки своїм габаритам 2,41х1,39х1,52 метри Ami займає лише половину паркувального місця. Із запасом ходу 69 км та максимальною швидкістю 45 км/год – це сучасне рішення для сучасних потреб мобільності, як-от пересування містом або доїзд до місцевого магазину без зайвої метушні.

Новий електромобіль Citroen My Ami Pop вже доступний для замовлення в Європі – наприклад, у Франції, його можна замовити через сайт www.citroen.fr/ami за 29,99 євро/місяць. А в Україні наступного року з’явиться вантажна версія Ami Cargo.

За вигідною ціною: українцям запропонували нову версію Citroen C-Elysee

В Україні стартують продажі нового Citroen ё-С4: подробиці та ціни

5 літрів пального на 100 км: представлено нову версію Citroen C5 Aircross

Додати коментар