Китайські електрокросовери захоплюють світ: названо причини

0
1380
China electro crossovers
-->

У 2020 році на китайському ринку пропонували 76 моделей електричних SUV, а зараз цей сегмент налічує вже 93 моделі, загальний продаж яких досяг 1,5 млн одиниць.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє асоціація Укравтопром, у Китаї стрімко зросла популярність електричних кросоверів, коли два роки тому Tesla випустила модель Y, зробивши її одним з найшвидше зростаючих сегментів на найбільшому автомобільному ринку світу.

У 2020 році на китайському ринку пропонували 76 моделей електричних SUV, а зараз цей сегмент налічує 93 моделі, загальний продаж яких досяг 1,5 млн одиниць. Знижки на продукцію Tesla були відповіддю на конкуренцію китайських виробників, однак вони також знизили ціни на свою продукцію.

China electro crossoversВідчуваючи на собі цей тиск, іноземні бренди реструктуризують свою діяльність у Китаї, орієнтуючись на експорт виготовлених там електромобілів до Європи та Північної Америки. Навіть Tesla має намір постачати кросовери Model Y зі свого заводу в Шанхаї до Канади. Отже, через високу конкуренцію на внутрішньому ринку​​ експорт електричних кросоверів з Китаю наразі стрімко зростає.

На чому їздить Європа: ТОП-10 найпопулярніших легковиків

Продажі вживаних іномарок в Україні бьють рекорди: ТОП-10 лідерів

Названо ТОП-20 автомобілів, які найбільше втрачають у ціні при перепродажу

Додати коментар