А що там Tesla? Названо найпопулярніші автомобілі у світі

0
364
Raiting Best selling car
-->

На світовому автомобільному ринку поки ще домінують моделі Toyota, але настав час для приходу нових лідерів.

Видання focus2move склало рейтинг найбільш продаваних автомобілів і легких комерційних автомобілів у світі, зібравши статистику зі 162 країн.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

У той час як автовиробники швидко прямують у бік електрифікації, а нові моделі електромобілів набирають обертів у продажів, бестселери ринку поступово втрачають позиції.жко посунути традиційні моделі з самого верху нашого рейтингу Топ-100.

Так, у рейтингу Best Selling-Cars 2022 найбільш продаваним автомобілем у світі залишається та ж сама Toyota Corolla з 840 тисячами реалізованих машин (-5,6%) із значною перевагою над переслідувачами. Завдяки величезному успіху гібридної версії, друге місце посідає Toyota RAV4 з 654 тис. (-15,6%), – найбільш продаваний позашляховик у світі. Третє місце зайняла ікона американського стилю, пікап Ford F-Series, який все ще є бестселером по всій Північній Америці.

Tesla Model YА от четверте та п’яте місця зайняли два електромобілі, що демонструють різке зростання продажу “зеленого” транспорту. Четверте місце займає Tesla Model Y – піднявшись одразу на 22 позиції (513 тис. продажів, +101,6%), а п’яте – Tesla Model 3 з 492 тис. проданих одиниць (+22,6%).

Далі йдуть Toyota Camry (489 тис., -4,9%), Honda CR-V (449 тис.,-21,7%) та Chevrolet Silverado (433 тис., -4,1%).

До десятки лідерів світового рейтингу увійшли також пікап Dodge Ram (420 тис.,-14,3%), Toyota Hilux (416 тис.,+0,7%) та Hyundai Tucson (410 тис.продажів,-1,3%).

Вражаючи цифри: скільки українців готові відмовитися від власного авто

Тіні минулого: які автівки до $5 тисяч обирають українці

Які автомобілі найчастіше шукають в інтернеті: несподіване відкриття

Додати коментар