Без ремонту: знайдено Honda Accord з пробігом 1,6 млн км та “рідним” двигуном

0
884
Honda Accord-million-mile
-->

Купе Honda Accord EX з бензиновим шестициліндровим двигуном за 20 років проїхало понад 1 000 000 миль. За цей час власник автівки замінив коробку передач, кілька зчеплень і навіть сидіння водія, але оригінальний мотор витримав усі негаразди.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Я к Accord 2003 року випуску набігав стільки кілометрів? Про це розповідається на сайті TheDrive. Нинішній власник авто Джастін Кілмер експлуатує машину з 2015 року. На той момент пробіг купе складав 300 000 км. Він працює медичним кур’єром, тому більшу частину свого робочого часу проводить за кермом, долаючи щорічно по 160 000 км.

Honda Accord-million-mileЗа роки експлуатації чоловік регулярно проходив ТО і ремонтував автомобіль виключно оригінальними запчастинами. Крім розхідників американець замінив у машині механічну коробку передач, поміняв кілька зчеплень, два радіатори, помпа гідропідсилювача керма і навіть сидіння водія та приводи дверних замків.

Honda Accord-million-mileАле оригінальний 3,0-літровий двигун V6 подолав позначку в 1,6 мільйона кілометрів без серйозних несправностей. Однак, вік дається взнаки – нещодавно в одному з циліндрів знизилася компресія і з’явилися пропуски в запаленні.

Тому Кілмер планує незабаром замінити двигун на новий, але зберегти оригінальний на пам’ять – він стверджує, що це перший автомобіль Honda з двигуном V6 у світі, який досяг такого визначного рубежу.

Звірюга з 1970-х: автомобіль із 27-літровим двигуном, який не зміг злетіти

Стартували продажі нової Honda CR-V з витратою палива 1,6 л/100 км

Скільки електромоторів потрібно поміняти на Tesla, щоб проїхати 1,7 млн км

Додати коментар