Офіційно: Volkswagen розпрощався з седаном Passat

0
2655
VW Passat Variant
-->

Попри те, що седан VW Passat був найбільш продаваним автомобілем у своєму сегменті минулого року в Європі, наступне покоління моделі запропонують лише у кузові універсал.

Про це виданню Automotive News Europe розповів керівник Volkswagen Томас Шефер. Популярний німецький седан йде з європейського ринку слідом за іншими автомобілями середнього розміру, Opel Insignia та Ford Mondeo, попри седан, що був найбільш продаваним автомобілем у своєму сегменті минулого року. Збірка седана поточного покоління завершилася ще в січні 2022 року, у США від Passat також вже відмовилися.

VW Passat Variant
Універсал VW Passat поточного покоління.

Volkswagen Passat наступного покоління, яка дебютує найближчим часом, продаватиметься виключно в кузові універсал. Томас Шефер стверджує, що старт продажів нового Passat заплановано на вересень поточного року.

VW Passat Variant
Таким може бути новий VW Passat Variant

Модель більше не вироблятиметься в Емдені (Німеччина), оскільки виробництво переноситься до Братислави (Словаччина). Складання спорідненої Пассату моделі Skoda Superb буде перенесено з Квасін (Чехія) на той же завод у Братиславі. Наступний Superb пропонуватиметься як у кузові ліфтбек, так і у кузові універсал.

Названо найпопулярніші автівки Європи: 15-річне панування VW Golf скінчилося

Skoda погрожує зняти з виробництва 3 моделі та закрити завод у Європі

У гонитві за Tesla: Volkswagen презентував електромобіль за 25 тисяч євро

Додати коментар