Це вже точно: Ілон Маск назвав новий термін появи Tesla Cybertruck

0
367
Tesla Cybertruck
-->

Електричний пікап Tesla Cybertruck мав стати на конвеєр ще у 2021 році, проте старт серійного виробництва моделі постійно відкладався. За цей час його основні конкуренти встигли надійти у продаж.

21 листопада відзначатиметься третя річниця презентації Tesla Cybertruck На той час ця модель буда революційною, але сплинув час і пікапи GMC Hummer EV, Rivian R1T і Ford F-150 Lightning уже надійшли у виробництво. Схоже, що Tesla

програє конкурентам перегони за прихильність споживачів – попри те, що Tesla Cybertruck вже розкупили на п’ять років уперед (зібрав 1,25 млн замовлень).

Tesla CybertruckУ затримці випуску пікапа зіграли роль пандемія коронавірусу та дефіцит автомобільних мікрочипів, а також те, що нова Гігафабрика Тесла в Техасі запрацювала лише нещодавно.

Як повідомляє сайт Carscoops, під час інтернет-конференції з акціонерами Tesla голова компанії Ілон Маск назвав новий термін – перші Tesla Cybertruck зійдуть з конвеєра й почнуть надходити покупцям у середині 2023 року.

Ілон МаскПершою з’явиться спеціальна версія WT для корпоративних клієнтів із запасом ходу 640 км, восени 2023-го почнеться випуск топового варіанта First Edition, а вже після цього з’являться інші модифікації. Пікап Tesla Cybertruck коштує від 39 990 до 69 990 доларів.

Нагадаємо, що пікап Tesla Cybertruck презентували ще у 2019-му та планували розпочати його виробництво у 2021 році.

Робоча конячка чи спортсмен? Розсекречено салон серійного Tesla Cybertruck

Більше не лідер: Tesla поступилася першістю на ринку електромобілів

Фатальна помилка Ілона Маска

Додати коментар