Де мій шноркель? Як Tesla глибокий брід долала

0
611
Tesla Model 3
-->

Власник Tesla Model 3 наочно продемонстрував здатність свого електромобіля долати неабиякі водні перешкоди.

Цей ролик нещодавно опубліковано на сторінці Whole Mars Catalog у Twitter, яка присвячена всьому, що пов’язано з електромобілями Tesla.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Заздалегідь попереджаємо, що навмисне їздити електрокаром крізь паводкові води – дуже погана ідея. Але це саме те, що зробив власник Tesla Model 3. На відео, яке було знято під час інтерв’ю для місцевого каналу новин, біла Tesla Model 3 швидко наближається до залитої водою вулиці, що дуже потішило глядачів, які стали свідками цього.

З одного боку, електромобілю легше їздити по глибокій воді, ніж машині з двигуном внутрішнього згоряння – йому не загрожує гідроудар та проникнення води у вихлопну систему. Але з іншого боку, як ми знаємо ще з дитячого досвіду – високовольтна електрика дуже небезпечна для здоров’я.

Tesla Model 3Цікаво, що це відео ретвітнув ніхто інший, як великий та могутній Ілон Маск – з приписом “The Car Aquatic”. Твіт Маска може ввести власників Tesla та електромобілів в оману та навіть спонукати їх думати, що вони можуть їздити по глибокій воді. Принаймні один із підписників Маска запитав його: “Привіт, Ілоне, ця Tesla на 100% безпечна, коли це робить?”

Tesla Model 3 MaskНі, це зовсім не безпечно! Брудна та смердюча вода – це також не те, що ми б хотіли бачити у салоні власного автомобіля. За який сплачено чималі гроші.

Розлючені власники машин Tesla влаштували заворушення у Китаї

За кілька хвилин: українець заробив у Польщі штрафів на 56 тисяч гривень

З мотором від Toyota Corolla: в Афганістані створили національний суперкар

Додати коментар