Футуристичний та “зелений”: Hyundai опановує сегмент легких фургонів

0
131
Hyundai ST1
-->

Hyundai ST1 – це повністю електричний робочий фургон, який виглядає так, ніби він прибув з майбутнього.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє видання Motor1. Новий Hyundai ST1 – легкий вантажний електромобіль, створений для потреб малого бізнесу , у першу чергу, для малого бізнесу. Його кабіна запозичена в мінівена Hyundai Staria. У неї великий кут нахилу лобового скла та тоненька діодна смуга. Крім того, електрокар отримав пластиковий обвіс.

Hyundai ST1

Зовнішній вигляд новинки багато у чому збігається з дизайном футуристичного мінівена Staria, який присутній у тому числі й на ринку України. Вона буде запропонована як звичайний вантажний фургон, фургон-рефрижератор і як базове шасі з кабіною, щоб власники самі могли встановити необхідне обладнання.

Hyundai ST1

Так само як і на Hyundai Kona EV зарядний порт розташований спереду, праворуч від невеликого повітрозабірника. Полегшити завантаження та розвантаження вирішено шляхом зниження кліренсу, а передній верхній спойлер задуманий з урахуванням аеродинамічної ефективності.

Всі подробиці та ціни Hyundai ST1 будуть розкриті в першій половині 2024 року, на внутрішній ринок нова модель вийде пізніше цього року. Але Hyundai має намір продавати цю робочу конячку в інших регіонах світу.

Футуристичний мінівен Hyundai оновився: оголошено ціни

Оголошено ціни на новий Hyundai Santa Fe 2024: що змінилося

Hyundai збирається завалити світ пікапами: готуються три новинки

Додати коментар