Китайські автомобілі Chery збиратимуть у Європі: вгадайте де саме

0
1648
Chery cars
-->

Слідом за експортом своїх автомобілів Chery Auto переносить до Європи їх виробництво. У 2023 році китайська компанія реалізувала по всьому світу 1,88 мільйона автомобілів – на 52 відсотки більше ніж роком раніше.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє агенція Reuters з посиланням на власні джерела, моделі Chery можуть прописатися в Італії. Рим хоче збільшити національне виробництво автомобілів в до 1,3 мільйона автомобілів на рік з рівня нижче 800 000 у 2023 році та вже веде переговори зі Stellantis, єдиним великим автовиробником країни, щодо збільшення виробництва до одного мільйона одиниць на рік.

В рамках зусиль із залучення в країну іншого великого автовиробника уряд Італії веде переговори з Chery Auto. Цікаво, що одночасно італійці домовляються про локалізацію виробництва ще двома неназваними китайськими автомобільними компаніями. У разі успіху переговорів Chery стане одним з перших китайських компаній з виробничою присутністю у Європі, що посилить конкуренцію з місцевими виробниками традиційних автомобілів, особливо в сегменті електромобілів (EV).

Chery cars

Джерело в галузі повідомило, що Chery розглядає або реконструкцію існуючого заводу, або будівництво нового в Італії, але також оцінює інші варіанти в Європі, включаючи колишній завод Nissan у Барселоні. Представник міністерства промисловості Італії від коментарів відмовився.

У 2023 році китайська компанія реалізувала по всьому світу 1,88 мільйона автомобілів – на 52,6 відсотка ніж роком раніше. З них майже мільйон машин було відправлено на експорт.

В Україні стартували продажі нового бюджетника Chery: названо ціни

В Україну приїхав незвичайно великий кросовер Chery

4 с до сотні та 1400 км запасу ходу: Chery представив дуже крутий кросовер

Додати коментар