Китай і Tesla: названо найбезпечніші автомобілі року

0
1165
Euro NCAP Best in Class 2022
-->

Організація Euro NCAP підбила підсумки 2022 року, який виявився рекордним за кількістю проведених краш-тестів, і склала рейтинг найбезпечніших автомобілів. Він виявився дещо несподіваним.

Про це повідомляється на сайті Euro NCAP. За словами експертів організації, це перший випадок коли серед переможців виявилися два китайські автомобілі, а дві різні Tesla були названі найкращими у своєму класі. П’ять із шести моделей рейтингу були повністю електричними, ще одна – гібрид.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-канал УКРАЇНА ЗА КЕРМОМ. ВСЕ ПРО АВТО

Автівки оцінювали за кількістю балів, одержаних за захист дорослих пасажирів, дітей, пішоходів, а також за роботу електронних помічників. Чим більшою була загальна оцінка – тим вищий рядок у рейтингу займав автомобіль.

Euro NCAP Best in Class 2022Найбільше балів у категорії “Великий сімейний автомобіль” отримав Hyundai Ioniq 6. Захист дорослих пасажирів в електрокарі оцінили на 97 відсотків, але ще він отримав оцінку “добре” за захист пасажирів-дітей.

У класі “Малий сімейний автомобіль” відзначався новачок європейського ринку — китайський хетчбек ORA Funky Cat. Другим “китайцем” у рейтингу виявився гібридний WEY Coffee 01, який показав себе краще за Lexus RX у номінації “Великий кросовер”. Обидві моделі – від суббрендів компанії Great Wall.

У категоріях “Представницький автомобіль” та “Електрокар” заслужено переміг ліфтбекTesla Model S, отримавший високі бали за захист дорослих пасажирів та роботу асистуючих систем безпеки.

Такого ж результату досягла і Tesla Model Y, але вже в сегменті “Малих кросоверів”. За результати краш-тестів обидві моделі американського виробника електромобілів работа електроніки отримала найвищі бали серед усіх автомобілів – 98 відсотків.

Розлючені власники машин Tesla влаштували заворушення у Китаї

Названо ТОП-7 автомобілей з найнадійнішими двигунами

Названо найвигідніші при перепродажі вживані автомобілі

Додати коментар