Маск відпочиває: Mercedes-Maybach захопився космічним туризмом

0
294
Mercedes-Maybach Space Tourism
-->

Подібно до Blue Origin, SpaceX та Virgin Galactic, Space Perspective та Mercedes-Maybach вже у наступному році відправлятимуть багатих людей на край космосу.

Як повідомляє сайт Carscoops, Mercedes-Maybach співпрацює з компанією космічного туризму Space Perspective у створенні майбутньої космічної капсули.

Mercedes-Maybach Space Tourism

На першому етапі партнерство включатиме повністю електричні транспортні засоби автовиробника, які будуть використовуватися для перевезення гостей до стартового майданчика на узбережжі Флориди. Паралельно, німці займаються розробкою дизайну інтер’єру космічної капсули.

На відміну від Blue Origin, SpaceX та Virgin Galacti, Space Perspective використовуватиме капсулу SpaceBalloon, яка підіймається у небо на висоту 100 000 футів протягом двох годин.

Mercedes-Maybach Space Tourism

Капсула має настроювану кабіну, яка може вмістити вісім дослідників і капітана. Він включатиме розкішні крісла та навіть обслуговування та подавання страв і коктейлів. Капсула навіть матиме Wi-Fi та ванну кімнату, а також найбільші вікна, які коли-небудь були у космосі.

Mercedes-Maybach Space Tourism

Випробувальні польоти з екіпажем планується розпочати наступного року, а перші комерційні польоти заплановано на кінець 2024 року. Ціна квитка стартує від 125 000 доларів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Невідомі “ракети”: у ТОП-10 найшвидших авто світу – майже жодної знайомої назви

Новий універсал Mercedes-Benz E-Class виявився привабливішим за седан

Через росіян: Молдову залишили без Мерседесів

Додати коментар