Mercedes пригальмував з електрифікацією: оновлюватиме автомобілі з ДВЗ

0
452
Mercedes-Benz EQS SUV
-->

На тлі уповільнення попиту на електрокари у світі компанія Mercedes-Benz переглянула плани щодо їх виробництва – навіть у Європі.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє агенція Bloomberg, влітку 2021 року компанія Mercedes-Benz оголосила про те, що до 2030 року продаватиме виключно електромобілі на ринках США та Європи. Але результати продажів у 2023 році виявили негативну тенденцію – “електрички” німецької компанії виявилися не дуже популярними.

Прикладом стали слабкі продажі великого електричного кросовера Mercedes-Benz EQS SUV у США і, як наслідок, рішення про перенесення його виробництва із США до Німеччини. У новій презентації заявлена мета стати повністю вуглець-нейтральною компанією до 2039 року, а про повну електрифікацію навіть на ключових ринках більше не йдеться.

Mercedes-Benz EQS SUV

Тому у найближчому майбутньому Mercedes-Benz поточні моделі з ДВЗ доведеться модернізувати. Здебільшого мова йде про plug-in гібриди – відновляться дослідно-конструкторські роботи у цій галузі та навіть з’являться новинки. Щодо планів на 2024 рік, частка повністю електричних та гібридних автомобілів в продажах цього року залишатиметься на рівні між 19% і 21%.

Головними причинами глобального уповільнення попиту на електромобілі є високі ціни, низькі темпи розвитку зарядної інфраструктури, недостатня пристосованість їх для роботи у важких кліматичних умовах та зниження суспільної уваги до екологічних питань на тлі геополітичної турбуленції.

Дорога економія: названо головну проблему електромобілів

Новий універсал Mercedes-Benz E-Class виявився привабливішим за седан

Потужний 1 літр: названо найекономніші та ненажерливі автомобілі

Додати коментар