Перший реальний тест: чи може Tesla Cybertruck їздити по глибокій воді (відео)

0
411
Tesla Cybertruck wade mode test
-->

Власник Tesla Cybertruck проїхав на електричному пікапі по воді в одному з перших випробувань режиму Wade.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє сайт Electrek. Враження від Tesla Cybertruck настільки поляризаційні, наскільки це взагалі можливо для транспортного засобу. Частина цієї уваги пов’язана з твердженнями самого Ілона Маска щодо спроможності електропікапа долати глибоку воду.

Зрештою, у Cybertruck є спеціальний режим “Wade Mode”, який доступний лише після переведення вантажівки в позашляховий режим. Після цього може знадобитися до 10 хвилин, поки електрична помпа створить тиск в батарейному відсіки для подолання водних перешкод. Після вмикання він діє максимум 30 хвилин, після чого автоматично вимикається. Цікаво, що заводська гарантія Tesla не покриває будь-які пошкодження, завдані в режимі Wade.

Tesla Cybertruck wade mode test

Як електричній “вантажівці” вдається долати водні перешкоди на різних глибинах з’ясували ентузіасти з YouTube-каналу TechRax. У цілому Tesla Cybertruck вдалося здійснити кілька успішних спроб. Принаймні в одному випадку вода підіймалася вище передньої частини капота.

Проте не обійшлося без певних пошкоджень. Дві пластикові деталі кузова було розірвано. Більша проблема полягає в тому, що після випробування перестали працювати кнопки керування дверима та кришкою багажника.

Півроку не минуло: кіберпікапи Tesla іржавіють, попри те, що зроблені з нержавіючої сталі

Експерти визначили реальний запас ходу електромобілів 14 марок: Tesla в аутсайдерах

Як великий собака: дивіться як автомобіль струшує з себе сніг (відео)

Додати коментар