Містер Бін потрапив під бульдозер екологічних активістів

0
566
mr_bean_car
-->

Популярного британського актора Ровена Аткінсона, відомого за серіалами “Містер Бін” та “Чорна гадюка”, звинувачують у низьких продажах електромобілів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє британське видання Telegraph. Нагадаємо, що Аткінсон, який має ступінь інженера з електротехніки та систем керування, описав електромобілі в авторській колонці The Guardian як “трохи бездушні”. “Я все частіше відчуваю себе трохи обдуреним… Та відчуваю, що наш медовий місяць з електромобілями добігає кінця, і це непогано” – написав актор.

“Це повне лицемірство для людей, які навіть самі не їздять на електромобілі, сказати іншим, що вони повинні викинути на це купу грошей. Люди повинні вільно вибирати, які автомобілі вони хочуть і на чому їм їздити”. Проблеми з надійністю акумуляторних електромобілів є реальними, і намагатися заховати їх під килимом – це просто нісенітниця. Електромобілі є дорогими, неперевіреними та екологічно сумнівними, враховуючи викиди вуглецю від їх виробництва та утилізації. Нехай люди вибирають самі”.

Rowan_Atkinson

Його стаття викликала різку негативну реакцію з боку прихильників електромобілів, які звинуватили його в спотворенні поточного стану технологій. Згадка резонансної статті Ровена Аткінсона про електромобілі опинилась й у доповіді “зеленої” організації Green Alliance, з якою та виступила у Палаті лордів. У 128-сторінковому звіті стверджується, що актор вводить людей в оману та спонукає їх відмовлятися від купівлі електромобілів, що зрештою уповільнює продажі.

Екоактівісти

Втім, далеко не завжди екоактивісти обмежуються лише словами. Так, нещодавно вони облили фарбою картини Пабло Пікассо та Клода Моне, супом – Джоконду та картину Ван Гога, а також розбили захисне скло картини Веласкеса у Лондоні.

Кларксон на вихід? Чому Grand Tour став Grand Finale

Півроку не минуло: кіберпікапи Tesla іржавіють, попри те, що зроблені з нержавіючої сталі

В Європі можуть заборонити великі позашляховики і кросовери: названо причину

Додати коментар