Культовий позашляховик Mitsubishi повертається на ринок: подробиці

0
597
Mirsubishi Pajero
-->

Кілька років тому Mitsubishi Motors на тлі скандалу з паливною економічністю автомобілів була, по суті, поглинута альянсом Renault-Nissan та втратила колишню індивідуальність.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Так, кросовер Mitsubishi Outlander у США – це, по суті, Nissan Rogue/X-Trail з іншим кузовом. У Європі справи ще гірші, де ASX на базі Renault Captur і Colt на основі Renault Clio фактично лише змінили емблему.

Як повідомляє японський сайт BestCarWeb, Mitsubishi Motors, що зараз є частиною альянсу Renault-Nissan, знаменитий Pajero відродиться у вигляді розкішного гібридного кросовера на базі Outlander.

Mirsubishi Pajero

Нагадаємо, що Pajero – повнорозмірний позашляховик, а Pajero Sport – середньорозмірний позашляховик на базі пікапа рамного пікапа Tritom/L200. Єдина версія моделі, яка досі випускається, це Pajero Sport.

Повідомляється, що компанія Mitsubishi відмовилася від використання рамної платформи, щоб забезпечити комфортнішу їзду. Тож новий Pajero повернеться як розкішний кросовер на платформі CMF-C/D альянсу Renault-Nissan та конкуруватиме з Land Rover. Його габарити становитиме 4900х1900х1850 мм. Це майже ідентично моделі четвертого покоління, виробництво якої припинилося у 2021 році.

Mirsubishi Pajero
Так може виглядати новий Mirsubishi Pajero .

Подробиці про силовий агрегат поки що не розкриваються, ймовірно новинка отримає покращену версію 2,4-літрового “гібрида” Outlander PHEV та фірмову систему повного приводу S-AWC. Але станеться це не скоро – за повідомленням японської преси, Mitsubishi Pajero п’ятого покоління дебютує у 2027 році. Його ціна в Японії очікується на рівні 53 000 доларів.

Які автомобілі Renault перетворяться на Mitsubishi – розкрити найближчі плани альянсу

В Україну повертається недорогий кросовер Renault: подробиці та ціни

Перший легковий Мітсубіші: японський “Запорожець” Mitsubishi 500

Додати коментар