На часі: представлено броньований позашляховик від Citroen

0
240
DS7 Vauban
-->

Ексклюзивний броньований кросовер, продажі якого стартують у червні, створено на основі надпотужного гібрида DS 7 E-TENSE 4×4.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Новий DS 7 Vauban повністю створено у Франції: переобладнання та бронювання відбувається на підприємстві у місті Ерімонкурі – менш ніж за сто кілометрів від заводу в місті Мюлузі, де виготовляють усі версії нового DS 7.

DS 7 Vauban

Позашляховик, як захищений броньований автомобіль спеціального призначення, що побудований на основі Нового DS 7 E-TENSE 4×4 300 з гібридним силовим агрегатом та повним приводом. Завдяки використанню надлегких арамідних матеріалів, що особливо стійкі до ударів і тепла, волокон HPPE (високоміцний поліетилен), а також броньованої сталі та бронескла, спеціалістам вдалось створити автомобіль з рівнем захисту VPAM4 – тобто, захист від обстрілу з пістолетів.

DS 7 Vauban

При цьому новий DS 7 Vauban з урахуванням бронювання став важчим лише на 164 кілограмів у порівнянні зі стандартною моделлю. Додатково до широкого переліку оснащення DS 7, для броньованого автомобіля доступно й доволі специфічне обладнання: автоматичні системи пожежогасіння, вентиляція закритого контуру, аварійна сирена, гучний розмовний вуличний динамік тощо.

DS 7 Vauban

Відчуття керованості та комфорту зберігаються на високому рівні, заданому активною підвіскою DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, а радіус розвороту на рівні 10,45 метра є еталонним у сегменті преміальних SUV-кросоверів. Причому на відміну від багатьох важких броньованих автомобілів-конкурентів, що вимагають спеціальних документі, власнику DS 7 Vauban достатньо звичайного водійського посвідчення зі стандартними відкритими категоріями.

DS 7 Vauban

Ціни також дуже конкурентоспроможні, адже вартість броньованого позашляховика починається від 165 000 євро, а технічне обслуговування можна проводити в мережі сертифікованих центрів бренду.

Наразі перші DS 7 Vauban вже виготовлені. Триває процес сертифікації, після чого уже в червні мають розпочатись європейські продажі нового автомобіля.

Дешевше Sandero Stepway: стартували продажі нового паркетника Citroen

Неочікувано: Citroen представив абсолютно новий 7-місний кросовер

Пікап Tesla Cybertruck може стати винищувачем дронів

Додати коментар