Найнадійніші автомобілі сучасності: ТОП-5 автовиробників

0
2854
Lexus UX
-->

В умовах економічної невизначеності та високих цін, споживачі завжди шукають способи заощадити гроші. Одними з найдорожчих покупок є автомобілі.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Якщо ви шукаєте вживаний автомобіль, то намагаєтесь вигідно придбати модель, яка насамперед буде надійною та прослужить довгі роки. Щойно оприлюднений рейтинг визначає які автовиробники випускають найнадійніші авто.

Lexus

Lexus UX

Можливо, не дивно, що Lexus входить до списку надійних вживаних автомобілів – моделі японської марки часто входить до десятки найкращих авто у рейтингах надійності Consumer Reports та J.D. Power. Слід пам’ятати, що Lexus пропонує досить невелику лінійку автомобілів. У 2024 році його Lexus UX отримав максимальний бал надійності від Consumer Reports, а всі інші моделі Lexus отримали показник, вищий за середній.

Toyota

Toyota Corolla

Також до обох рейтингів надійності входить Toyota — материнська компанія Lexus. З огляду на його репутацію, автомобіль Toyota може стати хорошим вибором для вибору вживаного автомобіля.

Kia

Kia Soul

Kia є третьою за надійністю маркою автомобілів, враховуючи, що деякі з її моделей увійшли до списку найнадійніших вживаних автомобілів U.S. News & World Report. Kia Soul 2020 року та Kia Forte 2020 року випуску мають рейтинг надійності 89 та 90 відповідно.

Chevrolet

Chevrolet Corvette

Ще одним хорошим вибором надійного вживаного автомобіля може стати Chevrolet. За даними U.S. News, Chevrolet Malibu 2020, Chevrolet Corvette 2021 і Chevrolet Sonic 2020 є одними з найнадійніших вживаних автомобілів – Malibu, і Corvette мають оцінку надійності 89, тоді як Sonic має 93.

Nissan

Nissan Murano

Також, якщо ви шукаєте надійний вживаний автомобіль, зважте про Nissan. Виробник входить до першої десятки рейтингу від J.D. Power найнадійніших марок автомобілів. І, згідно з U.S. News, Nissan Murano 2021 року, Nissan Armada 2020 року та Nissan Maxima 2021 року увійшли до списку найнадійніших вживаних автомобілів.

Названо ТОП-10 автомобілів, які найбільше розчарували своїх власників

На чому їздить Європа: ТОП-10 найпопулярніших легковиків

12 марок автомобілів, що ламаються вдвічі швидше за інші

Додати коментар