Не хочуть купувати? У Ford великі проблеми з електрокарами

0
555
Ford EV trouble
-->

Американські дилери Ford не можуть розпродати надлишки електромобілів – пропозиція суттєво перевищує попит.

Як повідомляє Bisness Insider, дилери Ford у США заявили про надлишок електрокарів. Зокрема, у надлишку опинилися пікапи F-150 Lightning та кросовери Mustang Mach-e.

За даними Insideevs.com, Ford вже знизив ціни на F-150 Lightning і Mustang Mach-e, щоб привернути увагу до цих моделей – у разі пікапом знижка становить 2,5 тисячі доларів. Reuters своєю чергою повідомляє, що автовиробник накопичив запаси F-150 Lightning майже на три місяці та Mustang Mach-e – на два місяці.

Причиною ситуації продавці називають терміни постачання електромобілів Ford, що затяглися. Річ у тому, що довгий термін очікування негативно впливає на продаж: часто клієнти оформлюють замовлення на кілька моделей різних брендів, вносять символічну заставу, а потім купують той електромобіль, який сходить з конвеєра раніше за інші. Відповідно, “зайві” заявки вони скасовують.

Ford F-150 LightningЗа даними Insideevs.com, Ford вже знизив ціни на пікапи F-150 Lightning і спорткари Mustang Mach-e, щоб привернути увагу до цих моделей – у зараз початкової “рекомендована роздрібна ціна” Lightning Pro, що орієнтована на бізнес-клієнтів, впала на $9979, до $49 995, а найдешевша споживча модель, XLT 311 A, подешевшала на $9479, до $54 995.

Крім того, покупці в деяких містах США тепер можуть заощадити до 2500 доларів на F-150 Lightning на додаток до податкових пільг.

Цього року Ford планує випустити 600 тисяч електромобілів. Але хоча компанія вкладає в нові програми 50 мільярдів доларів, вона швидше за все не отримуватиме прибуток у цьому сегменті протягом трьох років. Величезні знижки та різке зниження цін, щоб не відставати від цінової війни Tesla, також не сприяють прибутковості.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Більше не потрібен: Ford припиняє випуск популярного автомобіля

Ford заплатить за відмову від покупки позашляховика Bronco

Не зайшло: у Volkswagen – проблеми з електрокарами

Додати коментар