Неймовірно: як штучний інтелект ChatGPT скасував штраф за хибне паркування

0
1160
parking fine
-->

Ідея скористатися допомогою нейромережі ChatGPT прийшла, коли порушниця правил паркування вже збиралася сплатити штраф.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

22-річна студентка Міллі Хоултон із британського Йорка вирішила скористатися допомогою штучного інтелекту для скасування несправедливого штрафу, який їй виписали за паркування, повідомляє BBC.

parking fine
Зверніть увагу, на яких машинах їздять британські студентки, не спроможні сплатити штраф за паркування.

Ідея скористатися допомогою ChatGPT спала їй на думку, коли вона вже зібралася сплатити штраф за неправильне паркування. Я подумала: “О, мені не потрібен цей штраф, я студентка”, але спробувати сформулювати те, що хотіла сказати, було досить складно, тому раптом вирішила перевірити, чи зможе ChatGPT зробити це за мене.

parking fineХоултон надала чат-боту посилання на виписаний штраф, а також деякі додаткові дані. Протягом декількох хвилин штучний інтелект склав настільки грамотну апеляцію, що міська рада Йорка скасувала штраф у розмірі 60 фунтів стерлінгів без будь-яких заперечень. Зокрема ChatGPT наголосив на тому, що дівчина сплатила за паркування у вказаному районі терміном на два роки, але випадково виїхала за межі зони й не збиралася навмисне паркуватися в недозволеному місці.

parking fineДовідка: З моменту запуску в листопаді минулого року ChatGPT налічує понад 100 мільйонів користувачів. Вірусний чат-бот зі штучним інтелектом може відповідати на запитання людським способом – пишучи промови, вірші, маркетингові тексти, домашні завдання студентів і навіть комп’ютерний код.

Днями близько 1000 авторитетних експертів, включаючи Ілона Маска, підписали відкритий лист із закликом призупинити всі розробки штучного інтелекту на шість місяців. Вони стверджують, що людство не має належних заходів безпеки, щоб захиститися від нього, оскільки він стає все більш розумним.

За кілька хвилин: українець заробив у Польщі штрафів на 56 тисяч гривень

Недодумали: що дратує у сучасних автомобілях

Нові букви на українських номерах: що вони означають

Додати коментар