Toyota вляпалась у паливний скандал: можуть заборонити випуск Land Cruiser та Hilux

0
835
Toyota Land Cruiser 300
-->

Уряд Японії розглядає можливість скасування сертифікації деяких дизельних двигунів виробництва Toyota. Крім того, автовиробнику загрожують великі штрафи за шахрайство щодо викидів у Land Cruiser 300, Hilux та інших моделях.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомляє поважне бізнес-видання Nikkei. Міністерство транспорту Японії звинуватило компанію Toyota у заниженні реального рівня шкідливих викидів дизельних двигунів, які встановлюються на позашляховики Land Cruiser 300, мінівени Hiace, пікапи Hilux та інші автомобілі. Обговорюється навіть скасування державної сертифікації цих двигунів.

Toyota Land Cruiser 300

У шахрайстві звинувачується дочірня фірма Toyota Industries, яка повідомляла невірні показники шкідливих викидів у кількох моделей дизельних двигунів. Компанія вже признала свою провину та зізналася, що “була залучена в неправомірних діях, які включали підробку даних тестування продуктивності для багатьох моделей двигунів автомобілів”. У міністерстві своєю чергою заявили, що “шахрайство було кричущим”, і тому готуються дії, щоб виключити повторення таких неправомірних дій у майбутньому.

Toyota Land Cruiser 300

Загалом, починаючи з 2020 року, було продано близько 84 000 автомобілів із підозрілими двигунами. Наприкінці січня Toyota призупинила постачання 10 різних моделей через те, що вона назвала “порушеннями сертифікації”.

Новий Toyota Land Cruiser 2024 несподівано подешевшав на 23 тисячі доларів

Представлено нову Toyota Corolla Cross 2024: оголошено ціни

Toyota починає продажі нового позашляховика

Додати коментар