Peugeot здивував двоколісною вантажівкою. А ще сімейним велобайком

0
473
Peugeot Cycles
-->

Автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння витісняються з ринку під тиском екології, а електрокари коштують значно дорожче звичайних автівок. Але вихід є.

Компанія Peugeot Cycles, що веде свою історію з далекого 1882 року, додала до лінійки своїх велосипедів три нових моделі. Крім міського Digital e-Bike, вона представила вантажний електробайк Digital e-Front Load – він допоможе дрібному бізнесу або логістичним компаніям у розв’язанні проблеми “останньої милі”.

Peugeot CyclesДвоколісна “вантажівка” підходить також для сімейного використання, оскільки у передньому багажнику можна перевозити до 3 дітей. Нарешті, електровелосипед Digital e-Longtail має велике багажне відділення позаду, де розмістяться двоє дітей або сумки з продуктами.

Peugeot Cycles

Велосипедами можна буде керувати зі смартфона. Фірмова програма захистить від угону, прокладе маршрут і покаже навігацію в реальному часі, а також на основі зібраних даних адаптує параметри електроприводу.

Peugeot CyclesОфіційна прем’єра нових велосипедів Peugeot відбудеться на велоярмарку PRO-DAYS у Парижі. У продаж вони надійдуть наприкінці цього року. Ціни поки не оголошені, але, для порівняння, електрична модель Peugeot EC01 коштує 1700 євро.

Peugeot CyclesЗа даними Peugeot, минулого року продажі велосипедів з електроприводом у Європі досягли рекордних 5,5 мільйонів одиниць. Це означає, що кожен четвертий велосипед, проданий на Старому континенті, є електричним.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Просто відпад: як виглядає інтер’єр нового Peugeot 3008

Надійшов у продаж найдешевший електромобіль у світі

Не зайшло: у Volkswagen – проблеми з електрокарами

Додати коментар