Свіжий рейтинг: названо ТОП-5 найнадійніших компактних кросоверів

0
521
Suzuki Ignis
-->

Експерти проаналізували несправності 178 різноманітних компактних кросоверів віком до 5 років від 32 автомобільних брендів.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Британське видання WhatCar опитало 21 730 власників компактних кросоверів віком до 5 років щодо проблем з їх автівками за останні 2 роки. Всього було проаналізовано дані про несправності 178 моделей 32 марок.

1. Suzuki Ignis (2016-теперішній час)

Рейтинг надійності 99,4%

Suzuki Ignis

Один із найменших позашляховиків на ринку. Тільки 5% автомобілів мали проблеми – здебільшого зі зчепленням та коробкою передач. Але їх вирішували швидко та дешево: усі автомобілі повернулися на дороги менш ніж за добу, а всі ремонтні роботи виконувалися безплатно.

2. Mazda CX-3 (2016-2023)

Рейтинг надійності 98,3%

Mazda CX-3

Mazda CX-3 не ідеальна (10% автомобілів у опитуванні мали несправності), але все, що вийшло з ладу, було виправлено безплатно. Кузов і гальма були єдиними проблемами, і всі автомобілі були отремонтовані менш ніж за тиждень.

3. Hyundai Kona (2017-2023)

Рейтинг надійності 98,2%

Hyundai Kona

Версії Hyundai Kona з бензиновим двигуном мали менше несправностей, ніж їхні електричні родичі: 10% вийшли з ладу проти 21% екземплярів Hyundai Kona Electric. Hyundai оплатила весь ремонт, але ремонт двох третин займав до семи днів, а решта — ще довше. Проблемні зони включали електрику, а також інформаційно-розважальну систему.

4. Audi Q2 (2016-теперішній час)

Рейтинг надійності 98,1%

Audi Q2

Власників Audi Q2 турбували лише незначні проблеми, які можна було швидко та доступно вирішити. Загалом 11% автомобілів, про які повідомлялося, мали проблеми з системою кондиціонування повітря, кузовом, двигуном та електрикою. Усіма постраждалими автомобілями можна було керувати і 80% з них повернулися на дороги менш ніж за тиждень.

5. Toyota Yaris Cross (2021-теперішній час)

Рейтинг надійності 98,0%

Toyota Yaris Cross

Проблеми з електрикою були найпоширенішою скаргою власників Toyota Yaris Cross – 13% цих автомобілів зазнали збоїв. Також був невеликий відсоток проблем з кузовом. Хоча 60% несправностей усувалося за день або менше, для усунення інших 40% знадобилося понад тиждень. Найкраща новина для власників полягає в тому, що всі постраждалі автомобілі були безплатно відремонтовані Toyota та її дилерами.

6. Mini Countryman (2017-теперішній час)

Рейтинг надійності 97,7%

Mini Countryman

Лише 5% Mini Countryman вийшли з ладу, але 25% з них ремонтувалися понад тиждень. І деякі проблеми були досить серйозними, щоб зробити 50% автомобілів непридатними для керування. Несправності торкнулися акумулятора, кузова, коробки передач/зчеплення та електриці. Позитивним моментом є те, що Mini покрила всі витрати на ремонт.

7. Honda HR-V (2015-2022)

Рейтинг надійності 97,4%

Honda HR-V

Хоча 9% автомобілів Honda HR-V 2015-2022 рр. випуску мали проблеми, більшість з них були вирішені швидко та з невеликими витратами для власників або без них. Половину несправних автомобілів відремонтували за день або менше, а решту відремонтували менше ніж за тиждень. Honda заплатила за ремонт 67% автомобілів. Проблеми охоплювали широкий спектр компонентів, включаючи кондиціонер, акумулятор, електрику двигуна, вихлопну систему, коробку передач/зчеплення та інформаційно-розважальну систему.

8. Volkswagen T-Cross (2019-теперішній час)

Рейтинг надійності 96,9%

Volkswagen T-Cross

Власники розповіли, що 15% їхніх кросоверів Volkswagen T-Cross мали проблеми, головними причинами яких були електрика та вихлопна система. Volkswagen оплатив ремонт 83% автомобілів. Попри те, що всіма автомобілями ще можна було керувати, дві третини ремонтувалися понад тиждень.

9. Suzuki Vitara (2015-теперішній час)

Рейтинг надійності 96,7%

Suzuki Vitara

Suzuki Vitara втратив в оцінці надійності лише тому, що понад 50% несправних автомобілів були на ремонті понад тиждень. Загалом 8% автомобілів мали проблеми з коробкою передач/зчепленням та підвіскою. У той час як Suzuki покрила вартість ремонту 78% з них.

10. Opel/Vauxhall Mokka X (2016-2019)

Рейтинг надійності 96,3%

Opel Mokka X

Чотирнадцять відсотків автомобілів Vauxhall Mokka X 2016-2019 мали несправності, але дві третини проблем було вирішено за день або менше, а решту вдалося усунути менш ніж за тиждень. Vauxhall компенсував витрати на всі ремонтні роботи. Проблемні зони включали гальма, вихлопну систему та оздоблення салону.

Німці визначили найбільш надійні та ненадійні вживані автомобілі

Що частіше ламається, електромобіль чи машина з ДВЗ: відповідь здивує!

Пікап Tesla Cybertruck може стати винищувачем дронів

Додати коментар