5 найкращих додатків для фото та відео на iPhone 15

0
159
iPhone
-->

Вбудована програма камери на iPhone 15 дозволяє знімати якісні фото та відео. Але, щоб досягти професійних результатів, необхідна практика, навички та різні інструменти для ретуші.

Такими інструментами найчастіше виступають мобільні програми, які є зручними та простими у використанні. Хороша мобільна програма дозволить за лічені хвилини зробити круте фото або відео, обробити його і відразу викласти в соцмережі. Фахівці інтернет-магазину Stylus підготували для вас топ найкращих програм для iPhone.

Halide Mark II – Pro Camera

Цей інструмент призначений лише для фотографій. Процес зйомки з його допомогою стає максимально приємним для початківців та досвідчених фотографів. Можна налаштувати експозицію або фокус торканням пальця. Програма повністю розкриває потенціал камери вашого смартфона, включаючи можливість збереження зображень у форматі RAW із шістьма різними варіантами налаштування для подальшої ретуші. Програма безплатний, але має вбудовані покупки.

Lightroom

Ця програма для iPhone 15 використовується для швидкої обробки фотографій. Lightroom вважається одним з найпопулярніших і найпростіших мобільних доповнень для ретуші. Щоб редагувати знімки, потрібно імпортувати файли до програми. Можна використовувати різні стандартні інструменти, включаючи кадрування, накладання фільтрів та стилів, редагування палітри кольорів, налаштування контрастності та яскравості. Звантаження та встановлення безплатне. Якщо у вас є обліковий запис Adobe, відкриються різні додаткові функції програми.

ProCam 8

Професійний додаток для iPhone надає широкі можливості для користувачів щодо створення унікального фото- та відеоконтенту. Програма підійде для тих, хто звик скрупульозно редагувати фотографії та відео з огляду на кожну деталь. За допомогою ProCam 8 можна редагувати відео та фото, створювати слоумо, таймлапси, портрети та навіть 3D-гіфки. Варто зазначити, що ця програма може працювати як у режимі ретушування готового матеріалу, так і для зйомки замість використання стандартного доповнення з камерою. Користувачам запропоновано безліч режимів зйомки, а також покращена стабілізація зображення, ручне встановлення фокусної відстані, налаштування білого, ручна зміна частоти кадрів під час зйомки відео та інше. Для ретуші передбачено понад 60 фільтрів, 19 інструментів, 17 об’єктивів. Вартість програми становить $11,99.

VSCO

Потужна мобільна програма для обробки фотографій, яка має популярність серед фотографів усіх рівнів – VSCO. З його допомогою ви можете не тільки покращити якість своїх знімків, але й розкрити творчий потенціал завдяки різноманітним інструментам та фільтрам. Однією з особливостей програми є простота використання. Зрозумілий інтерфейс робить процес обробки фотографій приємним та ефективним. Великий вибір фільтрів та налаштувань дозволяє досягти різноманітних ефектів та підкреслити індивідуальний стиль кожного фотографа. Крім того, VSCO пропонує функцію мережевої публікації, дозволяючи ділитися своїми роботами з іншими користувачами та насолоджуватися творчим спілкуванням. Цей мобільний додаток для iPhone є безплатним з платною підпискою.

Filmic Pro-Video Camera

Для тих, хто працює з відеоконтентом, найкращим вибором стане програма Filmic Pro. Додаток підтримує зйомку у форматах високої роздільної здатності, включаючи 4K та RAW. Використовуючи таке доповнення, можна досягти унікальних ефектів і результатів, які були раніше недоступні для мобільної відеозйомки. Під час зйомки користувачі можуть налаштовувати різні параметри, включаючи експозицію, фокус, баланс білого. Програма безплатна, але з платною підпискою.

Ми розповіли про найкращі платні та безплатні мобільні програми для створення професійних відео та фото на iPhone. Вибирайте найкращу програму та легко створюйте крутий контент.

Додати коментар