Тепер Volkswagen: представлена броньована версія світового бестселера, відома ціна

0
131
Armored VW Golf GTI
-->

Гарячий хетчбек Volkswagen Golf GTI несподівано став броньовиком, який може витримати атаку АК-47.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Якби не спеціальна ліврея та додаткові фари, було б важко повірити, що це незвичайний Volkswagen Golf GTI. Однак ця модель восьмого покоління пройшла через деякі глибокі зміни, щоб стати куленепробивною.

Armored VW Golf GTI

Хоча броньовані автомобілі – це зазвичай великі седани або позашляховики, ось компактний хетчбек, який може витримати атаку АК-47. Розроблена фірмою SVI Engineering у Південній Африці новинка 3,5-міліметрове броньоване сталеве покриття та балістичне скло.

Armored VW Golf GTI

Для дверей, стійок, даху та спеціальної задньої перегородки використано високоякісну броньовану сталь. Додатково захищено важливі компоненти двигуна, встановлена броня на передніх крилах, куленепробивний захист отримав також акумулятор.

Armored VW Golf GTI

Заявлено, що завдяки броні рівня B4+ хетчбек витримує обстріл пістолетів і гвинтівок калібру до 7,62 x 39 міліметрів. Балістичне скло здатне винести чотири постріли з АК-47 у квадраті 300 міліметрів.

Перетворення “гарячого” Volkswagen Golf GTI на броньовик займає три місяці, а обійдеться це задоволення в 35 000 доларів.

Новий Volkswagen Golf 2024 виходить на ринок: подробиці та ціни

Volkswagen звинуватили у знищенні корабля з тисячами автомобілів

Не зайшло: Volkswagen спрямує “електромобільний” бюджет на двигуни внутрішнього згоряння

Додати коментар