Volkswagen звинуватили у знищенні корабля з тисячами автомобілів

0
1203
Felicity Ace
-->

Сумнозвісне судно Felicity Ace було втрачене біля берегів Португалії. Серед тисяч знищених у масштабної пожежі транспортних засобів були ексклюзивні Lamborghini, Porsche та Bentley.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Як повідомляє агенція Bloomberg, два роки тому судно-автовоз Felicity Ace, що плавало під панамським прапором, загорілося поблизу Азорського архіпелагу – екіпаж встигли врятувати. У внутрішньому електронному листі від підрозділів VW у США на той час виявилося, що на борту судна було 3965 автомобілів. Загальний збиток оцінюється приблизно у 500 мільйонів доларів.

Felicity Ace

Серед машин, що згоріли, опинилися майже дві сотні суперкарів Lamborghini, більш як вісім сотень Audi, а також 580 Porsche і 190 Bentley. Крім того, внаслідок пожежі на дно відправилися багато раритетних автомобілів.

Felicity Ace

Концерн Volkswagen AG зіткнувся з двома судовими позовами через твердження, що саме літій-іонна батарея електромобіля Porsche (ймовірно, Taycan) спричинила масштабну пожежу на борту великого вантажного судна, яке зрештою затонуло з тисячами автомобілів на борту. Позивачі стверджують, що пожежа виникла з літій-іонної батареї моделі Porsche, і стверджують, що VW не повідомила їх про небезпеку та необхідні запобіжні заходи, необхідні для транспортування таких транспортних засобів

Один із позовів був поданий до суду в Штутгарті, де базується підрозділ VW Porsche. Позов подали півдюжини позивачів, включаючи оператора судна Mitsui OSK Lines Ltd та одного зі страховиків Allianz SE.

Справу було порушено рік тому, але потім її призупинили через заплановані посередницькі переговори щодо другого позову щодо судна, який зараз розглядається судом у Брауншвейзі. У Volkswagen підтвердили позов, але відмовилися від подальших коментарів. Компанія Mitsui не відповіла на запити. Allianz також відмовився від коментарів.

Стартують продажі нового Volkswagen Tiguan з витратою 0.5л/100км: оголошено ціни

Півроку не минуло: кіберпікапи Tesla іржавіють, попри те, що зроблені з нержавіючої сталі

Toyota вляпалась у паливний скандал: можуть заборонити випуск Land Cruiser та Hilux

Додати коментар