У Литві заборонили машини з російськими номерами. Їх конфіскують

0
141
Литва конфіскує російські автомобілі
-->

З 11 березня 2024 року у Литві набрала чинності заборона на експлуатацію автомобілів із російськими номерами.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Про це повідомила пресслужба литовської митниці. З 11 березня влада країни почала процес конфіскації автомобілів з російськими номерами. У власників таких авто був вибір: або перереєструватися на литовські номери, або залишити територію країни. Винятком є автівки дипломатичного корпусу, а також ті, що слідують транзитом до Калінінграда – перебувати на території Литви їм можна не більше ніж добу.

Литва конфіскує російські автомобілі

Станом на 10 березня у Литві залишалося близько 50 таких машин. Якщо вони не залишили країну, влада конфіскує їх, а власників покарають штрафом у розмірі від 200 до шести тисяч євро. Такі заходи – реалізація санкцій Євросоюзу щодо росії, пояснили у литовській митниці. В’їзд до країн ЄС на автомобілях з номерами рф прирівнюється до забороненого імпорту, навіть якщо вони використовуються в особистих цілях.

Нагадаємо, що машини на російських номерах ще місяць тому почали конфіскувати у Латвії. Заборону на в’їзд також запровадили Естонія, Фінляндія, Польща, Болгарія, Норвегія та Німеччина.

Рішення Литви викликало гнівну реакцію в російському МЗС, яке назвало це “брутальним актом пограбування на державному рівні”.

Розкіш замість хліба: диктатор Північної Кореї пересів на Mercedes-Maybach GLS 600

Volkswagen звинуватили у знищенні корабля з тисячами автомобілів

Українські військові переробили BMW 3-серії у РСЗВ Град (відео)

Додати коментар