В США удвічі зросли продажі авто з “механікою”: названо бестселери

0
724
manual transmission
-->

Парадокс американського авторинку – пропозиція трипедальних моделей скорочується, а попит зростає.

Як повідомляє сайт CarMax, колись продавці автівок повинні були знати, як керувати транспортним засобом з механічною коробкою передач. Така підготовка більше не потрібна. Це тому, що сьогодні більшість покупців автомобілів обирають автомобілі з автоматичними коробками передач.

Але раптом популярність трипедальних версій авто знову росте: цього року на них припадає 1,7% від загального обсягу продажів нових автомобілів у США. Це вдвічі більше порівняно з мінімумом у 2021 році. Колись покупці з обмеженим бюджетом економили гроші, купуючи автомобілі з механічною коробкою передач, оскільки вони коштували дешевше. Сьогодні ситуація інша.

manual transmission“Клієнти висловлюють інтерес до автомобілів з механічною коробкою передач через низку факторів, включаючи ностальгію та культуру повернення до минулого”, — розповідає Wards Марк Кольєр, регіональний віце-президент і генеральний менеджер CarMax. “Якщо ви навчитеся керувати ними, то зрозумієте, що це того варте», — каже Друрі, який володіє спортивним автомобілем Mazda MX-5 Miata. “Вони покращують враження від водіння. Люди відчувають, що вони краще контролюють свій автомобіль”.

Безперечним бестселером на “механіці” в США є Honda Civic, за нею йдуть Ford Mustang, Subaru WRX, Jeep Wrangler, Chevrolet Camaro, Ford Focus, VW Jetta та Dodge Challenger. Здається Volkswagen, заявивши про відмову від трипедальних версій Golf, трохи поквапився.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Чому BMW стягує додаткову плату за механічну коробку передач: є відповідь

КрАЗ крутіший за Bentley: український військовий потролив росіянку

Складено ТОП-5 найвигідніших вживаних кросоверів

Додати коментар