Розміром з Corolla: Toyota готує новий FJ Cruiser

0
814
Toyota Compact Cruiser EV
-->

Новий компактний рамний позашляховик Toyota, який має стати одним із конкурентів Ford Bronco, дебютує вже у жовтні цього року.

За попередніми даними, новий позашляховик отримає назву Land Hopper – саме така назва зареєстрована Toyota у Японії. Очікується, що в основу наступник культового Toyota FJ Cruiser ляже скорочена версія платформи GA-F.

Toyota Compact Cruiser EV
Концепт Toyota Compact Cruiser EV

За даними японської преси у розмірах новинка буде розміром з невеличкий кросовер Corolla Cross (4490х1825х1620 мм). Дизайн позашляховика нагадуватиме концепт Compact Cruiser EV, представлений у 2021 році.

Toyota FJ Cruiser (Final Edition)
Toyota FJ Cruiser (Final Edition)

Але на відміну від прототипа, Toyota Land Hopper отримає традиційні бензинові двигуни, а також гібридні установки. За попередніми даними, компактний позашляховик запозичить техніку або у Corolla Cross (мотор об’ємом 1,8 літра та гібриди на його основі), або у RAV4 (2,0-літровий двигун та електрифікований варіант на основі 2,5-літрового).

Toyota Compact Cruiser EVПрем’єра майбутнього конкурента Ford Bronco має відбутися на виставці Japan Mobility Show у жовтні. За неофіційною інформацією ціна на позашляховик складе менше ніж $27 тис. Автомобіль продаватиметься у США, Європі та Австралії.

НОВИНИ, ТЕСТ-ДРАЙВИ, ОГЛЯДИ: НАШ TELEGRAM-канал ПІДПИШИСЬ

Toyota оновила кросовер RAV4 та додала йому нових функцій: названо ціни

Стрибок у часі: представлено новий Toyota Land Cruiser Prado

Чекаємо на вантажівку: Toyota готує пікап на базі Corolla

Додати коментар